Slide thumbnail

Masz ogromną moc!

Analizuj, szukaj odpowiedzi w sercu

Myśl i wysnuwaj wnioski z tego co się dzieje!

Czytaj, szukaj informacji poza mass media

To, co Japonia znalazła w fiolkach Moderna, to prawdopodobnie tlenek grafenu

badania-szczepionek Photo by MART PRODUCTION from Pexels

W specjalnym programie na kanale Fritza Iribara , El Punto Blanco, dr Martín Monteverde i La Quinta Columna wyjaśnili, dlaczego materiał, który Japonia znalazła w fiolkach ze szczepionkami, to rzeczywiście tlenek grafenu.

Podano wiele wskazówek, które jasno pokazują, że w tle istnieje kryzys polityczny wywołany odkryciem tego nanomateriału, w tym przerwanie łańcucha zimnego, które umożliwiło nanocząstek tlenku grafenu uzyskanie właściwości magnetycznych w wyższej temperaturze i grupie. razem w fiolkach , co jest widoczne gołym okiem.

Orwell City przedstawia poniżej słowa badaczy w języku angielskim. 

Link do video: Rumble


Fritz Iribar: Jest jeszcze szczegół, doktorze, o którym słyszałem kilka razy. To byłoby konieczne... Chciałbym spróbować nawiązać debatę z lekarzem, takim jak ten, który był na kanale 7 w Salta. Myślę, że mogę znaleźć kogoś, kto może tam być i spróbować przeprowadzić małą debatę. Ponieważ jest wiele rzeczy, o których lekarze nie wiedzą, jeśli nie wiedzą lub nie chcą wiedzieć.

Na przykład te rzekome szczepionki musiały być, jak powiedzieli na początku, w bardzo niskich temperaturach… to znaczy w bardzo niskiej temperaturze. I nie wiem, czy najpierw się do tego stosują.

Wtedy też w niektórych krajach rządy kupiły szczepionki i straciły one ważność. Okres, w którym mogli je wstrzykiwać, już minął. Jak więc lekarze nie zdają sobie z tego sprawy? Widząc to wszystko, nie zdają sobie sprawy, że to nie jest normalne. Tu nie chodzi o „dbanie o siebie". Za tym wszystkim kryje się znacznie więcej. To niefortunne, ponieważ wszyscy mogą to zobaczyć.

A gdzie mieszkam, czyli mała miejscowość, jestem 40 km od stolicy Kordoby. To małe miejsce. To bardzo spokojne miejsce, prawie wiejskie. A w miejscu, w którym się szczepili, mieli odpowiednie zaplecze, żeby mieć szczepionkę, jak mówili, w temperaturze -20ºC lub -50ºC.

Transfery, które zrobili, były czymś wyjątkowym. Jak więc nie zdają sobie sprawy, że – jak mówią z jedzeniem – przecinają łańcuch chłodniczy? A to nie gwarantuje właściwego stanu fiolek. Więc to jest coś bardzo, bardzo dziwnego. Dlaczego lekarze nie zdają sobie z tego sprawy? A może nie chcą?

Dr Martín Monteverde: Słuchaj, najpierw podzielę się z tobą dwoma przemyśleniami, a potem, jeśli chcesz, porozmawiamy o roli lekarzy w tym wszystkim. Po pierwsze, cała ta kwestia ochładzania, prawie zamrażania szczepionki, jest dziwną kwestią, że w pewnym momencie poznamy prawdę. Ale to dziwny temat.

Widziałem, że w szczepionkach — kiedy nie są tak zimne ani zamrożone — jeśli zbliżysz magnes do fiolki, nanocząstki grafenu grupują się i tworzą naprawdę dziwne kształty.

Wyglądają jak nożyczki, które tworzą się wewnątrz małej fiolki . Ponadto widać czarny kolor, ponieważ wiele nanocząstek jest zgrupowanych razem. Jeśli zbliżysz do fiolki magnes, który nie jest zamrożony...

Fritz Iribar: Oto wyjaśnienie.

Ricardo Delgado: Tak jak w Japonii, Martín. Rzeczywiście, wizualnie znaleźli ślady czarniawego materiału. Mówili o cząstkach magnetometalicznych, ale już mówili o magnetyzmie. I to był powód, dla którego premier Japonii zrezygnował z urzędu, uh. Nie zamierza reanimować swojego urzędu od 29 września.

To wszystko pochodzi od dr Campry i analizy, która została tutaj wykonana . Nie mamy co do tego wątpliwości. Rzeczywiście, nie chcę przerywać dr Martinowi, ale jesteśmy w tym samym temacie.

Zapewne chodzi o to, by schładzanie było po to, by magnetyzm nie budził alarmu u lekarzy, kiedy zamierzali wstrzyknąć substancję. Ponieważ wiemy, że wraz z ciepłem tlenek grafenu nabiera właściwości magnetycznych. Wszystko znów się układa.

Fritz Iribar: Tak, dobrze. Ale wiadomo, że w wielu przypadkach na przykład nie uzyskali pożądanego chłodzenia. Nie wiem — szczerze — osobiście nie wiem, czy to może spowodować coś innego u ludzi. Może nie.
Ale chodzi mi o to, że wiele protokołów leczenia zostało w tym złamanych, prawda? We wszystkim, co miało być zrobione. A jednak lekarze ciągle szczepili i doradzali, że trzeba się szczepić. To moje pytanie.

Dr Martín Monteverde: Tak, właśnie tam ci odpowiem, Fritz. Po pierwsze, korzystając z faktu, że pojawił się temat Japonii — i trochę wracając do tego, co mówiliśmy na początku o światowej elicie — zauważ, że 6 dni temu rząd Japonii zwrócił Modernie 1 600 000 dawek.

Ponieważ rząd Japonii twierdzi, że znaleźli magnetyczne cząstki metaliczne. Nie ma w nim słowa grafen, ale wszyscy wiemy, co to jest. Magnetyczne cząstki metali . I zauważcie, że po 48 godzinach minęło...

A 4 dni temu rząd Japonii ogłasza, że wycofuje kolejny milion dawek z Moderny. To łącznie 2 600 000. Ale w ciągu tych 48 godzin rząd Japonii odebrał telefony od światowej elity.

A teraz, zamiast mówić, że były to magnetyczne cząstki metaliczne, japoński rząd 48 godzin później mówi, że była to stal. To jest to. A dzień później premier Japonii ogłasza, że ma zamiar zrezygnować .

Widzimy więc wyraźnie, jak światowe elity wywierają presję na rządy. Ten pan, premier Japonii, rezygnuje z urzędu. Może uda mu się uratować mu życie. A wiesz, że spośród 7 prezydentów, którzy sprzeciwiali się rozkazom WHO, 5 zostało zamordowanych.

Prezydent Tanzanii… Właśnie wtedy, gdy prezydent Tanzanii otrzymał od pracowników WHO zestawy do PCR WHO i maszynę do PCR — która jest maszyną — prezydent Tanzanii, tylko ze względu na swoje pochodzenie… Był chemik i dużo wiedział o biologii. Prezydent Tanzanii powiedział do personelu WHO: „No dobrze. Daj mi waciki. Poszedł i pobrał wymaz z owocu, papai. Pobrał wymaz z ptaka zwanego afrykańskim kware.

Pobrał różne formy życia, które nie są istotami ludzkimi, nawet olej samochodowy. Zabrał te wymazy do personelu WHO i powiedział im, że to on zrobił waciki. I podał próbkom imię i nazwisko. Niektóre od 30-letniej kobiety, niektóre pod imieniem 45-letniego mężczyzny. Cóż, personel WHO umieścił próbki wymazów w maszynie do PCR, a maszyna poinformowała, że są pozytywne. Tak więc prezydent Tanzanii powiedział: „To bardzo dziwne".

I powiedział ludziom z WHO, aby wyjechali z kraju i zabrali ze sobą zestawy PCR. Co więcej, upublicznił to. Nakręcił film, który stał się wirusowy na całym świecie. To było w zeszłym roku. To były 3 miesiące pandemii. Lub 2 miesiące. Cóż, prezydent Tanzanii zmarł dziwnie. Nadal nie wiemy, jak zginął.

Fritz Iribar: I to nie był Walt Disney, prawda?

Dr Martín Monteverde: Nie. Zginęło również dwóch kolejnych prezydentów z Afryki, z krajów afrykańskich, którzy nie chcieli wykonać rozkazów WHO.

Prezydent Haiti
został zabity miesiąc temu, ponieważ nie chciał szczepić mieszkańców Haiti.

Prezydent Madagaskaru powiedział publicznie około 20 dni temu, że WHO zaoferowało mu 70 milionów dolarów na zaszczepienie ludności Madagaskaru. Powiedział to publicznie. Zaatakowali go, prawie go zabili 10 dni temu.

A prezydent Białorusi, który również nie chciał podporządkować się wszystkim rozkazom WHO, został zaatakowany. Był prawie zabity.

Dr JM Peebles, MD, MA, PhD, „Szczepienie: przekleństwo i zagrożenie wolności osobistej", 1900
Interesujące, prawda?

Czy szukałeś poza mass media informacji o zawartości szczepionek na covid-19?
Czy masz świadomość, co się dzieje z ludźmi którzy zostali zaszczepieni tymi szczepionkami?
Czy opierasz swoje wnioski w oparciu o fakty i dogłębną analizę, ciągle poszukując nowych informacji?
Wykorzystaj do poszukiwań przeglądarkę https://duckduckgo.com/

Źródło:  https://www.orwell.city/2021/09/japan.html
https://freewestmedia.com/2021/08/27/japan-suspends-moderna-jabs-over-metal-contaminants/

Udostępnij wpis swoim znajomym aby mogli zapoznać się z pełnym spektrum informacji i wyrobili sobie własne zdanie nt obecnej sytuacji na Ziemi.

×
Stay Informed

When you subscribe to the blog, we will send you an e-mail when there are new updates on the site so you wouldn't miss them.

MSM i Big Pharma wściekli, najlepiej opłacany pod...
Jak skutecznie leczyć Covid-19?

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Masz już konto? Zaloguj się tu
Gość
poniedziałek, 25 wrzesień 2023

Zdjęcie captcha

Do góry