Slide thumbnail

Masz ogromną moc!

Analizuj, szukaj odpowiedzi w sercu

Myśl i wysnuwaj wnioski z tego co się dzieje!

Czytaj, szukaj informacji poza mass media

POTWIERDZONY! Główny składnik w szczepionkach na Covid to tlenek grafenu!

nanoczasteczki Photo by CDC from Pexels

Były pracownik firmy Pfizer i obecny analityk branży farmaceutycznej i urządzeń medycznych przedstawił niepodważalną dokumentację potwierdzającą, że NANOCZĄSTKI TLENKU GRAFENUkluczowym składnikiem serum Covid-19 firmy Biotech.

Oznacza to, że niezatwierdzona trucizna przemysłowa jest nieuczciwie sprzedawana jako „szczepionki" i wstrzykiwana do żył dziecięcych.

W swoim wywiadzie dla Stew Peter's 28 lipca Kingston ujawnia, w jaki sposób tlenek grafenu był ukryty pod tajemnicą handlową . Dlatego nie został odnotowany w zgłoszeniu patentowym Biotech jako składnik surowic Covid-19. Nie został również ujawniony publicznie, wyjaśnia Kingston, ponieważ nie był wymagany, ponieważ stanowi zarejestrowaną własność intelektualną kartelu farmaceutycznego.

Przed wywiadem Stew Peters Karen Kingston przeprowadziła serię czterech dodatkowych wywiadów z Dougiem Billingsem w The Right Side. Warto posłuchać:

https://dougbillings.us/video/exclusive-the-truth-about-ingredients-dangers-of-the-jab-7-15-2021/


...

Exclusive! The truth about ingredients & dangers of the jab, 7.15.2021

Tlenek grafenu nigdy wcześniej nie był stosowany u ludzi, ale został szeroko zbadany pod kątem zamierzonego zastosowania u ludzi. Istnieje ponad 2000 badań dotyczących toksyczności tlenku grafenu, a 500 z nich zostało opublikowanych w 2017 roku.

5 sierpnia 2021r. Kingston udzielił kolejnego kluczowego wywiadu z dr Andrew Kaufmanem podczas Alex Jones Show, gdzie pokazali nam dokumenty potwierdzające bez cienia wątpliwości, że szczepionki Covid-19 firmy Biotech zawierają tlenek grafenu i nanocząsteczki pokryte lipidem.

Kingston ujawnił również, w jaki sposób Pfizer kłamał na temat zgłaszania danych, aby zmusić ludzi do przyjmowania trujących zastrzyków na Covida.

Karen Kingston Pfizer Whistleblower potwierdza, że szczepionki na Covid są trującą bronią biologiczną.

Dr Kaufman przedstawił badanie zatytułowane Hydrożele zawierające tlenek grafenu do zastosowań biomedycznych, ujawniając, że tlenek grafenu został opracowany do biomedycznego dostarczania genów i leków w ramach unijnego programu „Graphene Flagship", o którym pisałem tutaj .

W ramach wartego miliard euro projektu UE, dostarczanie genów do donosowej szczepionki przeciw grypie SARS-Cov-2 zostało przetestowane przy użyciu… czekaj… tlenku grafenu!

W zeszłym roku zgłoszono i zatwierdzono patent z Chin, wykorzystujący nanotechnologię tlenku grafenu w dostarczaniu genów i leków oraz w celach diagnostycznych na… czekaj na… „ szczepionkę na koronawirusa" !

Istnieje kilkadziesiąt artykułów opisujących zastosowanie nanocząstek lipidowych i tlenku grafenu w leczeniu raka jajnika za pomocą terapii genowej, podkreśla Kingston. Moderna w rzeczywistości badała i opracowywała tlenek grafenu do leczenia raka. Moderna specjalizuje się w leczeniu raka, a nie w szczepionkach. Moderna była firmą zajmującą się terapią onkologiczną .

Alexandra Henrion Caude jest naukowcem genetycznym opartym na RNA, który potwierdził w styczniu, że „szczepionki" Moderna i Pfizer/BioNTech wcale nie są szczepionkami, ale jest to technologia bliższa terapii genowej.

Caude mówi dalej, że niewłaściwe jest nazywanie terapii mRNA lub leków opartych na mRNA „terapią genową", ponieważ są one przede wszystkim:
1. Podawane zdrowym ludziom ,

2. Technologia mRNA została opracowana do leczenia raka.

Grafen uznano za „cudowny materiał" ze względu na jego niespotykane wcześniej właściwości. Jest to najsilniejszy znany człowiekowi materiał, 1000 razy silniejszy od tytanu, a mimo to jest nanocząsteczkowy.

Tlenek grafenu jest superelastyczny i wysoce przewodzący, umożliwiając mu wnikanie nawet do mózgu. Jego potencjalne zastosowania w biomedycynie były ogromne, a wielomiliardowy przemysł oczekiwał, że może zrewolucjonizować diagnostykę i leczenie chorób.

Moderna, Pfizer/BioNTech itp. ścigały się z badaniami i rozwojem nanocząstek tlenku grafenu jako leku na raka. Tak więc tlenek grafenu został wstrzyknięty zwierzętom i wykorzystany jako wektor do dostarczenia nowatorskiej technologii leku mRNA bezpośrednio do komórek.

Początkowo zwierzęta wyglądały dobrze, a komórki rakowe zostały skutecznie zniszczone. Ale dwa miesiące po zaszczepieniu wszystkie zwierzęta zachorowały i zmarły z powodu wzmocnienia zależnego od przeciwciał (ADE)!

Zdrowe komórki zostały zniszczone przez nanocząstki tlenku grafenu. Bezpieczeństwo i toksyczność były głównymi wyzwaniami kartelu farmaceutycznego w stosowaniu tej nowatorskiej technologii do zastosowań biomedycznych, takich jak terapia genowa.

Po dwóch próbach na zwierzętach, które zakończyły się śmiercią wszystkich zwierząt, tlenek grafenu nie mógł zostać dopuszczony do stosowania u ludzi ze względu na jego toksyczność dla zdrowych komórek oraz ze względu na ADE , czyli miejsce, w którym układ odpornościowy sam się niszczy.

Lekarze z pierwszej linii już widzą ADE w tych niezatwierdzonych badaniach Covid-19 na ludziach. Eksperci, tacy jak czołowy europejski wirusolog profesor Dolores Cahill , światowej sławy naukowiec Mike Adams z Natural News, czołowy światowy wirusolog Geert Vanden Bossche i informator firmy Pfizer, dr Michael Yeadon ostrzegali nas, że ADE nadejdzie!

Dr Judy Mikovitz ujawniła w swoim ekskluzywnym wywiadzie z Mikem Adamsem, że kartel farmaceutyczny BioNTech był całkowicie spłukany. Ich nowatorska technologia nie mogła być w końcu wykorzystana do terapii genowej, mimo że firma farmaceutyczna zainwestowała dużo pieniędzy w opracowanie tlenku grafenu do urządzeń biomedycznych.

Według badań przeprowadzonych na zwierzętach , kartel farmaceutyczny wiedział także, że tlenek grafenu pozwala na „ samoreplikację szczepionki „; aka transmisja .

Zasadniczo oznacza to, że kartel farmaceutyczny fałszywie sprzedaje terapie genowe jako „szczepionki", aby czerpać zyski z wstrzykiwania ludziom niezatwierdzonej, przemysłowej substancji chemicznej bez ich świadomej zgody

To jest bezpośrednie pogwałcenie ustaw norymberskich. Czy teraz widać, że kartel farmaceutyczny i tak jest zdeterminowany, by czerpać zyski, kosztem całego naszego życia?

Zachęcam do przeczytania mojego artykułu zatytułowanego Graphene Oxide The Vector For Covid-19 Democide , który zawiera istotne informacje na temat narażenia ludzi na nanocząstki tlenku grafenu.

Jesteśmy dosłownie przesyceni tym „złym pyłem", jak to określił Julian Assange, i nazwał go tlenkiem grafenu podczas ostatniego wywiadu.

Interesujące, prawda?

Czy szukałaś/eś poza mass media informacji o tlenku grafenu w szczepionkach na covid-19?
Czy opierasz swoje wnioski w oparciu o fakty i dogłębną analizę, ciągle poszukując nowych informacji?
Wykorzystaj do poszukiwań przeglądarkę https://duckduckgo.com/

Źródło:  https://ambassadorlove.wordpress.com/2021/08/09/confirmed-graphene-oxide-main-ingredient-in-covid-shots/


Udostępnij wpis swoim znajomym aby mogli zapoznać się z pełnym spektrum informacji i wyrobili sobie własne zdanie nt obecnej sytuacji na Ziemi.

×
Stay Informed

When you subscribe to the blog, we will send you an e-mail when there are new updates on the site so you wouldn't miss them.

Chiny budują „specyficzną etniczną” broń biologicz...
Wielki napad na złoto w USA z 1933 r.

Podobne wpisy

 

Komentarze 2

Gość
Gość - gość w wtorek, 04 styczeń 2022 17:12

ciekawe

ciekawe
Gość
Gość - gość w sobota, 22 styczeń 2022 15:45

Większych bzdur to już dawno nie czytałem. Autor tekstu zdecydowanie ma problem z głową

Większych bzdur to już dawno nie czytałem. Autor tekstu zdecydowanie ma problem z głową
Masz już konto? Zaloguj się tu
Gość
środa, 28 wrzesień 2022

Zdjęcie captcha

Do góry